Ale Oni grają ze sobą już prawie rok i Maaskant od początku gra taką samą taktyką więc nie można mówić ,że nie wiedzą jak mają grać. To już najgłupsze usprawiedliwienie... U siebie musimy grać taktyką 4-4-2 i nie ma innej opcji i czy to przyjeżdża Twente , Legia czy ktoś inny to powinniśmy grać ofensywną taktyką. Genkov i Biton w przodzie i dajemy radę

Wróci Mały i Maor i można grać.