|
FraMat i Pan Jotka - Wy znowu przeginacie w drugą stronę. Bajki jakieś o budowaniu drużyny opowiadacie. Po roku ta drużyna jest tak budowana, że nie mamy lewego obrońcy, stopera a jedyny gość potrafiący kopać piłkę z obrońców trafił nam się przypadkiem! Nie mamy następcy Sobola, nie mamy prawoskrzydłowego, nasz lewoskrzydłowy jest dobry tylko pogra jeszcze rok. W ataku mamy Bitona, którego pewnie nie kupimy... W takim tempie budowania trzeba by podpisać z Maaskantem jakiś nowy, najlepiej pięcioletni kontrakt. Może wtedy zdąrzy tę drużyne zbudować.
Jeszcze jedno - odnośnie tego wielkiego speca z Holandii, który to został koordynatorem szkolenia młodzieży w Wiśle. Co o nim wiecie oprócz tego , że kiedyś tam pojechał do Holnadii, zrobił papiery trenerskie i podobno trenował młodzież? Piszę podobno , bo nie podano nawet informacji jakież to drużyny trenował...
|