Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6746
Stary 30.10.2011, 14:35
W Wisle musi sie zmienic styl i taktyka bo graja chojnie przez wielkie CH przeciez Wisla wyglada calkiem dobrze ofensywnie powinnismy strzelac w kazdym meczu bramki,mecze takie jak z LKS czy PODBESKIDZIEM to minimum trzy bramy,ma kto strzelac i ma kto dogrywac na buraczana Ekstraklase spokojnie wystarczy Maaskanta do zwolnienia wedlug mnie jest kiepski i on ponosi 90% odpowiedzialnosci za wyniki i 100% za styl i taktyke tak dalej byc nie moze
w ostatnich meczach mial sporo szczescia i wczoraj to szczescie go opuscilo i jeszcze jedno derby juz blisko niektorzy pisza ze jesli Wisla przegra to Maaskant wylatuje jak dla mnie w tym meczu remis = porazka
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując