Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51693
Stary 30.10.2011, 14:32
kot napisał(a):Wyświetl post
Polityka transferowa Wisły Holendrów, to wieczna przebudowa zespołu.
to nie jest przebudowa , bo tutaj się nic nie buduje . Tutaj stawia się prowizoryczną budowlę , z myślą o wyniku tylko na tu i na teraz . Zespół miał dwa cele - MP , a później LM . Nie osiągnięto drugiego celu i wszystko się posypało w drobny mak .Cały misterny plan poszedł się ... . Ilu jest zawodników w kadrze którzy są w stanie się rozwinąć ? Wilk , Małecki , Brud , Czekaj, Kurto , Jovanovic , Bunoza ? Na ilu w tym momencie można opierać zespół z myślą choćby o następnych dwóch latach ? Malikson , Chavez ? może Genkov, ? Ile pociągnie Sobolewski , Pareiko i Iliev ?

nie licze tutaj wypożyczonych gdyż i tak raczej z nami nie zostaną

to nam daje 10 zawodników wokół których można budować mocną kadrę z myślą o nastęonych kilku latach . Na tu i teraz . Jakąś tam gwarancję na kolejny 1-2 lata daje nastęonych trzech . Zapchajdziur jak Jirsak , Paljic , Kirm , Jovanic jest kilku jednak trzymanie ich w zespole nie ma nic wspólnego z budową .

W Legii dokonano przebudowy , choc nie zawsze to wychodzi na dzień dzisiejszy , wszystkko tam zmierza ku zachodniej normalności .

Jeśli chcemy chociaz podążyć tym tropem , ruchy kadrowe powinny być u nas następujące : żegnamy się z Kirmem , Gargułą , Jirsakiem , Paljiciem , Lameyem , Jaliensem , wypożyczamy Boguskiego dając mu ostatnią szansę na odbudowę . Na ich miejsce ściągamy z wypożyczeń Chrapka , Nalepę . Kupujemy przynajmniej 2 solidnych-dobrze rokujących Polaków . Z zagraicy max 2 zawodników (głodnych sukcesu) . Wtedy będzie można to nazwać budową . Poza tym czekam aż w końcu pożegnamy się z dwoma najlepiej zarabiającymi zawodnikami w zespole , którzy grając w podstawowej 11 , dają tej drużynie zdecydowanie najmniej .
Odpowiedz cytując