Wyświetl pojedynczy post
Zizou1906
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6745
Stary 30.10.2011, 14:31
Pan Jotka : Ale bzdury opowiadasz... Człowieku Wisła za Maaskanta nie ma stylu! Jak możemy grać Podbeskidziem w ustawieniu 4-5-1 ? i to u siebie? I jak można oddać jeden celny strzał na bramkę przez pełne 90min ?
Skorża na początku pracy w Legii grała słabo ,ale miała styl i strzelała sporo bramek i grało dużo polaków. Nie ma co usprawiedliwiać RM ,ale tylko z 5 meczów za jego kadencji w Wiśle można nazwać udanymi Jeżeli nic się nie zmieni to w przerwie zimowej nie chciał bym go już widzieć na stanowisku trenera Wisły Kraków. Pisz co chcesz ,ale taka jest prawda.
Odpowiedz cytując