Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6744
Stary 30.10.2011, 14:24
Wszystko ladnie pieknie, argumenty za Maaskantem mialby sens gdyby taki wynik z Podbeskidziem byl rezultatem wypadku przy pracy jak to sie czesto zdarza najlepszym. Czyli Wisla w natarciu, a rywal poprzeczkom, slupkom, bramkarzowi, ktory ma swoj dzien, zapewnia korzystny wynik. Zero pretensji wtedy. Trudno byloby rozliczac trenera z tego, ze zawodnik nie umie skierowac pilki do siatki, majac ku temu okazje.

My mamy jednak zupelnie inny obraz sytuacji. Wisla gra zle. Gra jednostajnie, indywidualnie, bez zadnego stylu i pomyslu. A to sa juz aspekty, za ktore odpowiedzialnosc ponosi trener. I moze pewne z tych aspektow wypracowac, nawet nie majac wymarzonych zawodnikow.
Odpowiedz cytując