FraMat napisał(a):

Niestety, kibice Wisly to najwieksze płaczki w Polsce. To histerycy, ktorzy prześcigają się w pochwałach po jednym udanym meczu, by zaraz iść się wieszać po jednym przegranym.
Przegraliśmy z Podbeskidziem. I co z tego? Za tydzień pewnie wygramy z Cracovią, a na wiosnę może będziemy świętować mistrzostwo. A Podbeskidzie będzie w dole tabeli.
Podejrzewam, że największymi krytykami Maaskanta są ci sami, ktorzy chcieli wywalenia Petrescu, bo "gramy tak brzydko". A po trzech latach płakali, ze klub Rumuna nie zatrzymał. Czy wy jestescie jakieś emo?
Miejcie pretensje , jesli już do władz klubu, które zatrudniając trenera nie są w stanie zagwarantowac mu materialu do pracy. I nie rozwalajcie mnie tekstami, że Kasperczyk potrafił z danego mu materiału stworzyć drużynę, która pokonuje mistrza Polski. A najbardziej rozwalił mnie koleś, ktory nawołuje: zatrudnijmy Kasperczyka. Lub inny, ktory po serii fartownych zwycięstw Korony woła: zatrudnijmy Ojrzyńskiego. Ani Podbeskidzie ani Korona nie grają w piłkę. A kiedy grają zbierają bęcki. Chcecie zatrudnić trenera, który z Wisły zrobi Podbeskidzie czy Koronę?
Doceńcie, co macie i wspierajcie raczej trenera w jego żądaniach wobec klubu, czy w realizowaniu obietnic władz klubu.
Czasami jak czytam te wasze żałosne, emotyczne płacze, mam ochotę zrezygnować z udziału w tym forum i użeraniu się z płaczącymi dziećmi.
Nie. Nie zrezygnuję, choc wiem, że nadal bedziecie emocjonalnymi płaczkami.
W zasadzie to można tylko posmiać sie z tych postów. I podejrzewam, że większość kibiców z innych miast ma z was niezlą polewę.
|
Podpisuje się dwoma rękami pod tą wypowiedzią. Dodam od siebie, że tzw. znawcy z tego forum skreślili Skorżę, następnie wyli z radości po kiepskim pierwszym sezonie trenera w Warszawie, a teraz stawiają Legię jako wzór do naśladowania bo ta wypuszcza młodych.

Trener Maaskant miał realizować wizję długofalowego rozwoju klubu., Sprowadzono trenera-koordynatora grup młodzieżowych, rozpoczęto budowę drużyny (Tak!!! Rozpoczęto, bo Maaskant prowadzi Wisłę dokładnie rok) i teraz tzw,. forumowi znawcy proponują wyrzucić trenera, zawodników i znowu ściagnąć nowego trenera i innych cud-zawodników i tak w koło Macieju. Idąc waszym tropem Real musiałby mieć mistrza co roku(no bo jak to? Ma super zawodników i ci nie mają prawa przegrać), Chelsea na starcie skazana na sukces(bo ma mnóstwo kasy), Bayern mistrzostwo za nazwę(bo ma nowego trenera) itd. A tymczasem w futbolu nikt nic nie dostaje z dnia na dzień. Na to trzeba popracować.
Plus dochodzi to, że nasz ukochany klub nie dysponuje jakąś super kadrą i na dzień dzisiejszy nie gra chyba 4 najważniejszych ludzi na boisku. Nawet nie ma kogo wpuścić na murawę. Brud, Czekaj? Wolne żarty...
PS. Dla rozwagi-"znawcy" wywalają Wengera co roku. Klub nie myśli o jego zwolnieniu. I co roku mimo upływu krwi gra w czubie. Nie wygra Mistrza? trudno-przynajmniej nie jest zadłuzony po uszy. Jak widać są różne cele. Wg znawców z tego forum-Wisła ma wygrywać, grac w LM, wpuszczać młodych Polaków i mieć dużo kasy!Naraz

Albo rybki albo akwarium.