Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6740
Stary 30.10.2011, 14:06
spinna napisał(a):Wyświetl post
Maaskant po Podbeskidziu <VIDEO>:
http://kiks.tv/2011/10/maaskant-najl...a-byli-kibice/

Chyba po raz pierwszy przyznał ze gra była do dupy.
Bo zaczął śledzić forum.
Odpowiedz cytując