Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie
Offline
#
6740
30.10.2011, 14:06
spinna
napisał(a):
Maaskant po Podbeskidziu <VIDEO>
:
http://kiks.tv/2011/10/maaskant-najl...a-byli-kibice/
Chyba po raz pierwszy przyznał ze gra była do dupy.
Bo zaczął śledzić forum.
mikel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikel
Znajdź inne posty napisane przez mikel