willow napisał(a):

Maaskant na konferencji pomeczowej:
„Jeśli następne dwa mecze będą wyglądały w naszym wykonaniu tak samo, będziemy mieli duże problemy"
Nie Panie Robercie, nie my będziemy mieli problemy. Pan będzie miał problem i to duży. Bo przegranych derbów Boguś C. Panu nie wybaczy. Mam nadzieję przynajmniej.
|
My - klub! Nie musisz się z nami identyfikować
