Wyświetl pojedynczy post
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6736
Stary 30.10.2011, 13:39
Maaskant po Podbeskidziu <VIDEO>:
http://kiks.tv/2011/10/maaskant-najl...a-byli-kibice/

Chyba po raz pierwszy przyznał ze gra była do dupy.
Odpowiedz cytując