Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6734
Stary 30.10.2011, 13:25
Obrona Wisły nie istnieje. Styl gry - brak. Ambicja i mobilizacja - brak. Rozegranie stałych fragmentów gry - nie ma wytrenowanych stałych fragmentów gry. Ofensywa - opiera się na indywidualnych umiejętnościach zawodników. Taktyka, pomysł na grę - nie ma. Ja się pytam co oni robią na treningach i kto za to odpowiada ? Odpowiedź prosta -Maaskant.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując