Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6731
Stary 30.10.2011, 13:14
Niestety od dawna widać, że obecna drużyna w dzisiejszym składzie mistrzostwa nie obroni, jest na to za słaba, a trenerzy nie potrafią lub nie mogą wykrzesać z niej więcej. Ofensywa opiera się za Maaskanta wyłącznie na indywidualnych szarpnięciach, więc gdy aktualnie na boisku zawodników mogących zrobić jakąś indywidualną akcję, nie ma bramek i celnych strzałów. Natomiast przygotowanie fizyczne przy Bahrze bardzo kuleje.

Przeszłość pokazuje jednak, że każdy inny polski pierwszy trener też nie był w stanie wydobyć z Wisły dużo więcej. Za Skorży ofensywa Białej Gwiazdy wcale nie prezentowała się efektowniej i znacznie lepiej jakościowo.
Więc to nie trener jest głównym powodem, że ciągle pewnego poziomu nie jesteśmy w stanie przekroczyć, choć Maaskant popełnił bardzo wiele istotnych błędów, szczególnie ostatnio, a to co ma do zaproponowania jako coach w grze ofensywnej wygląda marniutko.
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.10.2011 o godz. 13:17.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując