rps16 napisał(a):

Możecie sie ze mna nie zgadzać, ale moim zdaniem skład jakim dysponuje Wisła jest bardzo, ale to bardzo ograniczany przez tego "trenera".
Żeby taki zawodnik jak Iliev nie był w stanie strzelić żadnej bramki w naszej lidze, a w serbskiej (mocniejszej) był królem to coś jest nie tak. Po prostu ten człowiek nie umie dopasować taktyki, gra defensywnie, bez żadnego stylu, pomysłu, ogranicza potencjał drużyny moze swoja strategią a może reżimem treningowym , ciężko powiedzieć.
Jestem przekonany, że gdyby Wisła miała nawet przeciętnego trenera, ale nie bojącego się grać do przodu, mającego jakikolwiek pomysł na drużyne i na siebie to przynajmniej te mecze by się ogladało z przyjemnością.
Niestety prezesom w Polsce ciężko jest zrozumieć, że jak zainwestują raz w drużyne (tu w trenera), to potem będzie im sie ta inwestycja zwracać latami, poprzez wejście do LM, bilety itd. ale jak wejść do LM z trenerem który potrafi udzielać jedynie wywiadów, jak czerpać zyski z biletów jak drużyna oddaje jeden strzał w meczu na bramke Podbeskidzia, przeciez na to nikt nie przyjdzie patrzeć ..
Ehh szkoda słów, czy komuś sie to podoba czy nie, RM jest dennym trenerem i czy dacie mu rok, 5 lat czy 100 lat, ta drużyna lepiej grać nie będzie
|
jestem zwolennikiem Twojej wypowiedzi...
to jest najgorzej grajaca druzyna od lat chodz personalnie zawodnicy pod wodza trenera z odpowiednim warsztatem zaznacze drugi raz odpowiednim warsztatem napewno sa w stanie grac lepiej bo gorzej w pilek grac sie nie da...
natychmiastowa dymisja niech Wisla gra bez trenera do konca rundy bo tak jak prowadzi ten zepsol Robert to kazdy jest w stanie poprowadzic, taka jest prawda i tyle
P.S. doodze powoli do wniosku ze Cupial jako wlasciciel nie potrafi stworzyc lepszej Wisly te kilkanascie lat sa dowodem na to.
Przerabiane byly juz wszysktie opcje...od pilkarzy, trenerow, poprzez dyrektorow i prezesow...moze czas aby ktos inny sprobowal stworzyc lepszy klub ?