Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.10.2011, 13:10. Wiślackie groby
Na szczęście Wisła Kraków to nie tylko mecze z Podbeskidziem z Apoelem, ciągle niedokończony stadion.

Wisła to 105 lat tradycji, którą tworzyli i tworzą ludzie. Część z nich nie ma już wśród nas.

Gorąco Was zachęcam, Was wszystkich którzy dziś tworzą Wiślacka Brać byście znaleźli choć chwilkę czasu by zapalić świeczkę na grobach:

Henryka Reymana – 1897-1963, cmentarz Rakowicki, kwatera - pas 26, grobowiec rodzinny

Józefa Kohuta -19922-1970 cmentarz Rakowicki kwatera LXXVIII rząd 4 grób 61
.
Mieczysława Gracza „Messu” -1919 – 1991 cmentarz Rakowicki - kw. XCIII rz. 9 gr. 27.

Jerzego Jurowicza – 1920 -1989 - cmentarz Rakowicki kwatera LXV rząd 7 grób 9.

i wielu innych

Złości nas, że w Wiśle gra teraz tak mało Polaków, narzekamy że coraz mniej osiedli jest trójkolorowych więc zamiast po raz setny narzekać na styl gry naszych gwiazd idź zapal świeczkę na grobach oznaczonych Biała Gwiazdą