|
Możecie sie ze mna nie zgadzać, ale moim zdaniem skład jakim dysponuje Wisła jest bardzo, ale to bardzo ograniczany przez tego "trenera".
Żeby taki zawodnik jak Iliev nie był w stanie strzelić żadnej bramki w naszej lidze, a w serbskiej (mocniejszej) był królem to coś jest nie tak. Po prostu ten człowiek nie umie dopasować taktyki, gra defensywnie, bez żadnego stylu, pomysłu, ogranicza potencjał drużyny moze swoja strategią a może reżimem treningowym , ciężko powiedzieć.
Jestem przekonany, że gdyby Wisła miała nawet przeciętnego trenera, ale nie bojącego się grać do przodu, mającego jakikolwiek pomysł na drużyne i na siebie to przynajmniej te mecze by się ogladało z przyjemnością.
Niestety prezesom w Polsce ciężko jest zrozumieć, że jak zainwestują raz w drużyne (tu w trenera), to potem będzie im sie ta inwestycja zwracać latami, poprzez wejście do LM, bilety itd. ale jak wejść do LM z trenerem który potrafi udzielać jedynie wywiadów, jak czerpać zyski z biletów jak drużyna oddaje jeden strzał w meczu na bramke Podbeskidzia, przeciez na to nikt nie przyjdzie patrzeć ..
Ehh szkoda słów, czy komuś sie to podoba czy nie, RM jest dennym trenerem i czy dacie mu rok, 5 lat czy 100 lat, ta drużyna lepiej grać nie będzie
|