Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 30.10.2011, 12:49
tak nawiązując jeszcze do wczorajszego meczu i obserwacji z im związanych.... Garguła bodaj powiedział po nim że historia z Podbeskidziem zatoczyła koło.... w jego wypadku na 100% !!! z meczu z PP zapamiętałem właśnie jego jak całą pierwszą połowę żuł gumę i głupkowato się uśmiechał gdy podbiegał do przeciwnika (tak - oglądałem mecz w tv co do dziś mi wypominają na stadionie ) , wczoraj Guła w moich oczach sabotował grę i uprawiał totalne "alibi" , coś w stylu "gram, ale żeby nie było na mnie". Daleki jestem od twierdzenia że Garguła był głównym winowajcą wczoraj, ale On rozczarował mnie najbardziej (Lamey i Pajlic mnie już do swojego poziomu trochę przyzwyczaili )
Odpowiedz cytując