Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6727
Stary 30.10.2011, 12:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
trzeba zadać Maaskantowi pytanie czemu do cholery na codzień zdolni piłkarze z ME nie trenują z pierwszym zespołem ?
Bo są tak zdolni, że w młodej ekstraklasie okupują ostatnie miejsce w tych rozgrywkach? Poza 2-3 zawodnikami nikt tam się nie wyróżnia takich piłkarzy jest w PL tysiące..
Odpowiedz cytując