Karherop napisał(a):

|
trzeba zadać Maaskantowi pytanie czemu do cholery na codzień zdolni piłkarze z ME nie trenują z pierwszym zespołem ?
|
Bo są tak zdolni, że w młodej ekstraklasie okupują ostatnie miejsce w tych rozgrywkach? Poza 2-3 zawodnikami nikt tam się nie wyróżnia takich piłkarzy jest w PL tysiące..