Agnieszka 1906 napisał(a):

|
W pale to się nie mieści tak bezkrytyczne podejście do Maaskanta. Facet ma cieplarniane warunki (chyba żaden trener w ostatnich latach nie miał takich), pracuje z drużyną ponad rok a postępów nie ma! Gramy chaotycznie, tragicznie w obronie, beznadziejnie w ataku. Liczymy tylko i wyłącznie na geniusz Meliksona - jak go zabrakło cała genialna taktyka Robcia wzięła w łeb. Zresztą, jaka taktyka?
|
Sądze ze nie chodzi tu o bezkrytyczne podejscie do trenera, nikt nie zaprzecza ze popelnia błedy. Jedynie aby go nie zwalniac teraz, bo jak zauwazyl kolega teraz liczy sie rozsadek a nie emocje. Po drugie, mimo wszystko ten trener jak do nas przychodził to mial najgorszą sytuacje kadrową w przeciwienstwie do poprzednikow (łacznie ze Skorzą).
Ps. Mam nadzieje ze obydwoje beda zdrowi (Genkow i Biton) to wystawi ich dwóch.. i pozbedzie tej nielubianej przez nas taktyki z jednym napastnikiem. Przypominam ze ta taktyka pojawila m.in. wtedy, gdy nie mielismy napastników..