|
Ja rozumiem wzburzenie kibiców. Wiem, że chcecie najlepiej dla Wisły. Macie też prawo być wkurzeni na Maaskanta.
Ale jak ktoś pisze o piłkarzach czy trenerze "won z Wisły", to mogę tylko powiedzieć "won z forum". Aż to opamiętania.
Krytyka - tak, nawet bardzo ostra. Ale bez chamstwa!
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|