Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6724
Stary 30.10.2011, 12:18
Ja rozumiem wzburzenie kibiców. Wiem, że chcecie najlepiej dla Wisły. Macie też prawo być wkurzeni na Maaskanta.

Ale jak ktoś pisze o piłkarzach czy trenerze "won z Wisły", to mogę tylko powiedzieć "won z forum". Aż to opamiętania.

Krytyka - tak, nawet bardzo ostra. Ale bez chamstwa!
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując