thechris napisał(a):

Melikson w el. LM a Melikson w lidze to dwaj różni zawodnicy. Zdecydowanie spuszczał z tonu i nie zawsze był już tak wyróżniający się na tle innych. Wręcz czasami był irytujący i mało mu wychodziło bo grał pod siebie. Sam Melikson by nas nie zbawił.
Maaskant powinien jednak prowadzić Wisłę do końca sezonu. Nie tylko to końca rundy ale do końca sezonu. Wtedy należy podjąć decyzje co dalej. Teraz zmiana na stanowisku trenera byłaby idiotyzmem.
|
zgadza ze Melikson w pucharach to byl inny gracz ale w lidze jednak dalby nam raczej więcej niz Garguła czy Jirsak
z trenerem sie zgadzam ocena na koniec sezonu pamiętajmy jak często nasze nieudane podboje Lm kończyły się totalna katastrofą w lidze tak samo ze zmianami trenerów w trakcie sezonu to była katastrofa nie ułatwiajmy rywalom sami siebie eliminując bo nie jest tak zle jak niektórzy piszą