Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6719
Stary 30.10.2011, 11:48
Jacko_1 napisał(a):Wyświetl post
Dobra - wyrzucić Maskanta i... co dalej? Macie zmiennika co zrobi cud z aktualnej kadry? Kto będzie takim samobójcą, by objąć zespół w takim stanie i coś z niego zrobić?
Jest wielu dobrych trenerów którzy przyszliby do Wisły nawet w gorszej sytuacji bo tutaj jest gwarancja osiągnięcia sukcesu,problem w tym,że z dnia na dzień nie ściągniemy takiego trenera .
Mnie osobiście podoba się pomysł z Probierzem facet robi niesamowitą robote ,zapłacić ŁKS odszkodowanie i w zimie witamy Probierza.Po doświadczeniach kontraktowych z Jagą na pewno nie ma wpisanej dużej kwoty rozwiązania kontraktu .
Odpowiedz cytując