Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15253
Stary 30.10.2011, 11:44
Zamiast opłacać Jaliensa i kilku innych słabych piłkarzy lepiej by się za budowanie akademii wzięli. Aktualnie obraną drogą nie dojdziemy do niczego.
Odpowiedz cytując