Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6718
Stary 30.10.2011, 11:42
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
I ja uważam, że poziom frustracji na forum osiągnął szczyt.
Trener w zeszłym roku osiągnął MIstrzostwo POlski
Zakwalifikował klub do rozgrywek grupowych.
Ciągle gra w Pucharze Polski

Ochłońcie a potem przemyślcie zanim coś napiszecie bo to co piszecie tu najczęściej teraz to się w pale nie mieści.

Wez sie człowieku zajmij statystykami bo to ci wychodzi najlepiej, ba nwet ty cały czas zyjesz historią.
Odpowiedz cytując