Wit.Ek. napisał(a):

I ja uważam, że poziom frustracji na forum osiągnął szczyt.
Trener w zeszłym roku osiągnął MIstrzostwo POlski
Zakwalifikował klub do rozgrywek grupowych.
Ciągle gra w Pucharze Polski
Ochłońcie a potem przemyślcie zanim coś napiszecie bo to co piszecie tu najczęściej teraz to się w pale nie mieści.
|
Wez sie człowieku zajmij statystykami bo to ci wychodzi najlepiej, ba nwet ty cały czas zyjesz historią.