Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6716
Stary 30.10.2011, 11:38
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
I ja uważam, że poziom frustracji na forum osiągnął szczyt.
Trener w zeszłym roku osiągnął MIstrzostwo POlski
Zakwalifikował klub do rozgrywek grupowych.
Ciągle gra w Pucharze Polski

Ochłońcie a potem przemyślcie zanim coś napiszecie bo to co piszecie tu najczęściej teraz to się w pale nie mieści.
A Kalu Uche strzelił bramkę Lazio. I co z tego? Ze względu na jego "zasługi" teraz mają się ludzie cieszyć po porażce z Podbeskidziem?! Przegraliśmy po jednym z najbardziej żałosnych występów ostatnich lat (1 celny strzał na bramkę!), to chyba naturalne, że ludzi szlag trafia! Pisałem kilka dni temu, że daję Maaskantowi kredyt zaufania na kilka najbliższych meczów zanim jednoznacznie określę się jako jego zwolennik, bądź przeciwnik. Po wczorajszym meczu... dam mu jeszcze jedną szansę. Do derbów. Nie wiem, czym się kieruję, bo żadne racjonalne przesłanki nie dają nadziei na to, że coś się zmieni. Skoro od miesięcy nic się nie zmienia, to pewnie i w ciągu tygodnia też do zmiany nie dojdzie. Niemniej, trzeba wierzyć.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując