Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6715
Stary 30.10.2011, 11:37
Filippo napisał(a):Wyświetl post
.

Czekam na lato w nadziei na trenera, ktory postawi na ofensywe i bedzie mial jakis pomysl na gre..a nim sie doczekam, bede dalej zastanawial sie dlaczego trener majac Dudu i Cwetana nie skorzysta z nich obu na boisku, grajac z rywalem z dolnych rejonów tabeli..i dlaczego grajac z takim a nie innym zespolem oddajemy 1 celny strzal na bramke w okolicach 30 minuty meczu.
To co? miałby wystawić kontuzjowanego Genkowa?
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując