Filippo napisał(a):

.
Czekam na lato w nadziei na trenera, ktory postawi na ofensywe i bedzie mial jakis pomysl na gre..a nim sie doczekam, bede dalej zastanawial sie dlaczego trener majac Dudu i Cwetana nie skorzysta z nich obu na boisku, grajac z rywalem z dolnych rejonów tabeli..i dlaczego grajac z takim a nie innym zespolem oddajemy 1 celny strzal na bramke w okolicach 30 minuty meczu.
|
To co? miałby wystawić kontuzjowanego Genkowa?