Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6714
Stary 30.10.2011, 11:30
I ja uważam, że poziom frustracji na forum osiągnął szczyt.
Trener w zeszłym roku osiągnął MIstrzostwo POlski
Zakwalifikował klub do rozgrywek grupowych.
Ciągle gra w Pucharze Polski

Ochłońcie a potem przemyślcie zanim coś napiszecie bo to co piszecie tu najczęściej teraz to się w pale nie mieści.
Odpowiedz cytując