Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 30.10.2011, 11:21
Żenująca była nasza gra.

Ale jeśli sądzicie, że zmienimy trenera a piłkarze nagle zaczną grać super to sprowadzę was na ziemię - nie zaczną. No owszem można zmienić trenera. Najłatwiej. A za rok pewnie będzie to samo.

Ogólnie to nawet nie chce mi się polemizować po tej żenadzie jaką nasi kopacze nam zaserwowali (z naciskiem na kopacze - nie trener).
Odpowiedz cytując