Żenująca była nasza gra.
Ale jeśli sądzicie, że zmienimy trenera a piłkarze nagle zaczną grać super to sprowadzę was na ziemię

- nie zaczną. No owszem można zmienić trenera. Najłatwiej. A za rok pewnie będzie to samo.
Ogólnie to nawet nie chce mi się polemizować po tej żenadzie jaką nasi kopacze nam zaserwowali (z naciskiem na kopacze - nie trener).