Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15252
Stary 30.10.2011, 10:50
willow napisał(a):Wyświetl post
Jak się wczoraj nieoficjalnie dowiedziałem, z Bitonem jesteśmy raczej w czarnej dupie.
Nie ma szans na wykupienie Go, jeśli Belgowie nie zejdą poniżej miliona Euro.
A jeśli będzie dalej grał, jak gra, to Belgowie nie zejdą.
A jak przestanie dobrze grać albo złapie kontuzję, to z kolei nasi Go nie wykupią nawet, jeśli Belgowie trochę spuszczą...

Generalnie, du...a
Nauczyłem sie jednego - nie wierzyc w nieoficjalne informacje.
Odpowiedz cytując