crux.a napisał(a):

|
Nie ma sensu zwalniać Maaskanta, prędzej już Basałaja.
|
i znowu mamy zostać bez jakiegokolwiek kierownictwa przez pół roku ? Największy chaos zaczął panować w Wiśle po jego poprzednim odejściu 5 lat temu , teraz byłoby to samo , a nie daj Boże za prezsurę wzieła by się osoba z rady nadzorczej TF , którzy o piłce mają tyle pojęcia co klubowa sprzątaczka .