Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6704
Stary 30.10.2011, 10:29
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sensu zwalniać Maaskanta, prędzej już Basałaja.
i znowu mamy zostać bez jakiegokolwiek kierownictwa przez pół roku ? Największy chaos zaczął panować w Wiśle po jego poprzednim odejściu 5 lat temu , teraz byłoby to samo , a nie daj Boże za prezsurę wzieła by się osoba z rady nadzorczej TF , którzy o piłce mają tyle pojęcia co klubowa sprzątaczka .
Odpowiedz cytując