|
dadek wszystko ładnie pięknie, ale zapominacie o jednym. To p. Cupiał i jego doradcy, oraz rada nadzorcza ma ostanie słowo w sprawie transferów. Tak narzekacie ale czemu nikt nie pamięta że w letnim okienku większość zakontraktowanych piłkarzy to nie byli Ci których trener miał na 1 miejscu na swojej liście. W zimie było podobnie.. za Petrescu to samo.. Pamiętajmy że dla rady liczy się kasa, nic więcej, oni nie chcą podjąć ryzyka, dać troszkę więcej kasy, by potem to zaprocentowało i tutaj mamy najsłabszy ptk, bo to trwa od lat..
Z takim podejściem to my ZAWSZE będziemy brać ochłapy i nie ważne kto będzie trenerem, a kto dyrektorem sportowym..
|