4fan_player napisał(a):

|
Masz racje. Trener po prostu nie umie wpłynąć na zawodników i dlatego też trzeba go wy.......ić. Niech przyjdzie ktoś z charakterem to zagoni ich do ciężkiej pracy.
|
Z tym, że Maaskant ma problem żeby wpłynąć na zawodników mogę się zgodzić.
Wczoraj co prawda próbował, zdejmując już w pierwszej połowie Nuneza i wpuszczając Boguskiego. Myślałem, że to jakoś wstrząśnie drużyną, ale się przeliczyłem.
Problem w tym, że oprócz trenera z charakterem potrzebujemy również zawodników z charakterem. A ci nasi są wypaleni i przekonani o własnej świetności.
Wiecie dlaczego Podbeskidzie tak wczoraj zapierdalało? Bo niedawno część z tych chłopaków mogło tylko marzyć o grze przy kilkunastotysięcznej publiczności na nowiutkim stadionie. Dlatego teraz walczą do upadłego i szanują to, co mają.
A większość z naszych jak podeszła do meczu? "A przyjeżdża jakiś wiejski zespół, pykniemy ich na stojąco." To mnie najbardziej denerwuje i w dodatku mam dziwne przeczucie, że to nie ostatni mecz w tym roku po którym za postawę tych piłkarzy będzie nam po prostu wstyd.