Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6689
Stary 30.10.2011, 09:30
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Wy.......ić go i tyle! Jak można z takim składem grać w tak tragiczny sposób? Przecież jeden góra dwóch zawodników Wisły, którzy zarabiają u nas najwięcej zarabia tyle co całe Podbeskidzie.

Żadnego stylu, zero ambicji i zaangażowania.
Czyli uważasz, że nasi zawodnicy są opłacani adekwatnie do swoich umiejętności tylko z Maaskanta taka sierota, że nie umie skorzystać z ich potencjału?

Obawiam się, że to nie takie proste. Owszem, Maaskant popełnia błędy ale obecne wyniki zespołu to nie tylko jego wina. Moim zdaniem problem tkwi głównie w piłkarzach, bo większość z nich jest zwyczajnie wypalona i jakikolwiek trener, który by ich trenował nie zdziała z tą paczką cudów.

Jak na nich wczoraj patrzyłem widziałem zblazowane gwiazdeczki, którym zwyczajnie nie chce się grać. No bo jak to jest, że praktycznie ten sam skład wygrywa w dobrym stylu z Lechem w Poznaniu, potem z Fulham u siebie, a nagle nie daje rady Podbeskidziu? Moim zdaniem powinni dostać kary finansowe i tyle. Można przegrać ale nie w tak żałosny sposób i nikt mnie nie przekona, że ta porażka to wyłącznie wina Maaskanta.
Odpowiedz cytując