4fan_player napisał(a):

Wy.......ić go i tyle! Jak można z takim składem grać w tak tragiczny sposób? Przecież jeden góra dwóch zawodników Wisły, którzy zarabiają u nas najwięcej zarabia tyle co całe Podbeskidzie.
Żadnego stylu, zero ambicji i zaangażowania.
|
Czyli uważasz, że nasi zawodnicy są opłacani adekwatnie do swoich umiejętności tylko z Maaskanta taka sierota, że nie umie skorzystać z ich potencjału?
Obawiam się, że to nie takie proste. Owszem, Maaskant popełnia błędy ale obecne wyniki zespołu to nie tylko jego wina. Moim zdaniem problem tkwi głównie w piłkarzach, bo większość z nich jest zwyczajnie wypalona i jakikolwiek trener, który by ich trenował nie zdziała z tą paczką cudów.
Jak na nich wczoraj patrzyłem widziałem zblazowane gwiazdeczki, którym zwyczajnie nie chce się grać. No bo jak to jest, że praktycznie ten sam skład wygrywa w dobrym stylu z Lechem w Poznaniu, potem z Fulham u siebie, a nagle nie daje rady Podbeskidziu? Moim zdaniem powinni dostać kary finansowe i tyle. Można przegrać ale nie w tak żałosny sposób i nikt mnie nie przekona, że ta porażka to wyłącznie wina Maaskanta.