|
Wszystko co Wisła potrafi pokazać na boisku to zasługa cholernie dobrych transferów. Gdy przychodzi jednak by piłkę rozegrać widać, że nikt w drużynie nie wie co zrobić. Albo piłka szczęśliwie spadnie pod nogi albo nie.
Dużo ładnie gadał i wszyscy daliśmy się nabrać. Daliśmy mu czas, ale trener nie zrobił ani kroku do przodu.
Wziąłbym Kasperczyka (z B-B właśnie) na okres próbny do końca sezonu, a tym czasie albo się sprawdzi, albo się znajdzie kogoś z jakością za granicą.
|