Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6688
Stary 30.10.2011, 09:28
Wszystko co Wisła potrafi pokazać na boisku to zasługa cholernie dobrych transferów. Gdy przychodzi jednak by piłkę rozegrać widać, że nikt w drużynie nie wie co zrobić. Albo piłka szczęśliwie spadnie pod nogi albo nie.

Dużo ładnie gadał i wszyscy daliśmy się nabrać. Daliśmy mu czas, ale trener nie zrobił ani kroku do przodu.

Wziąłbym Kasperczyka (z B-B właśnie) na okres próbny do końca sezonu, a tym czasie albo się sprawdzi, albo się znajdzie kogoś z jakością za granicą.
Odpowiedz cytując