Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6687
Stary 30.10.2011, 09:15
Wy.......ić go i tyle! Jak można z takim składem grać w tak tragiczny sposób? Przecież jeden góra dwóch zawodników Wisły, którzy zarabiają u nas najwięcej zarabia tyle co całe Podbeskidzie.

Żadnego stylu, zero ambicji i zaangażowania.
Odpowiedz cytując