Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6686
Stary 30.10.2011, 09:04
Agnieszka 1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest, że w stosunku do innych trenerów nie było takich pytań?

Robert Maaskant nie potrafił przez ponad rok czasu odcisnąć swojego piętna na zespole. Chyba że totalną żenadę można nazwać stylem Maaskata. Nawet w najgorszych czasach pseudotrenera Skorży nie graliśmy takiego piachu...
mam dziwne wrażenie że za każdym razem jest to ta sama grupa, która po paru słabszych meczach obwinia za wszystko trenera

PS.
chciałem żeby do końca kontraktu zostali kolejno Kasperczak, Petrescu, Skorża, a teraz Maaskant

wwf napisał(a):Wyświetl post
Trener jest kolegą zawodników, który nie zrobi im krzywdy.
i tą koleżeńskość widać było w czasie przerwy z Lechem
nie wszyscy mają w zwyczaju prać wewnętrzne brudy publicznie

Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Maaskant do zwolnienia. Gramy kompletnie bez stylu. Tego się nie da oglądać. Po prostu się nie da.MAASKANT WON Z WISŁY!
P.S. Razem ze swoimi "czarnymi perłami"- Jaliensem i Lameyem!
powiedział co wiedział :/
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 30.10.2011 o godz. 09:13.
Odpowiedz cytując