a_r_e_n_a napisał(a):

|
Ide o zaklad, ze wiekszosc z tu piszacych nawet nie ma koszulki z oficjalnego sklepu Wisly Krakow, a mecze oglada przez neta bo zal im nawet doplacic 15pln do abonamentu.
|
Nie mamy koszulek z oficjalnego sklepu bo świadomie wybieramy logo TS, więc troszkę się zagalopowałeś.