Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6683
Stary 30.10.2011, 08:41
To że Boguski nie umie przyjąć piłki, Kirm wrzucać a Lamey biegać to mały problem jak dla mnie... jakieś Podbeskidzie nie ma lepszych piłkarzy nawet od tych co wymieniłem, ale co ma?

AMBICJE I CHĘĆ WALKI!

Nie wiem czy wyłącznie trener jest odpowiedzialny za motywacje, ale im po prostu sie nie chce grać...
Ja oceniam dość dobrze prace Maaskanta, denerwuje mnie tylko to, że na konferencjach wymyśla jakieś bajki, jakim my to zespołem lepszym byliśmy, że ile sytuacji... jakby oglądał inny mecz?
Wczoraj na szczęście ogladał ten mecz, bo już wymyśleć nie mógł nie wiadomo czego jak mieliśmy 1 celny strzał...
Ostatnio edytowane przez mc-money : 30.10.2011 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując