Chavez z Jaliensem nie są wstanie wymienić 2 dokładnych podań między sobą... zagrywają sobie tak tą piłkę że jedyne co można później z tego zrobić to wycofać do Pareiko który musi wywalić w aut.
Przy czymś takim każdy atak pozycyjny trafi szlag. Chavez powinien zejść z boiska po 10 minutach.
Do teog tradycyjnie nie ma nikogo za Lameya który fizycznie nie jest zdolny do uprawiania zawodowego sportu
Cytat:
|
aż się nie chce myśleć że za tydzień Derby ? a my nie potrafimy w piłkę zagrać ..przyjąć , podać itd..
|
Niestety ale mamy takich zawodników którzy nie potrafią tego robić. Podstawowa sprawa jest taka że nie dość ze tego nie potrafią to jeszcze nie walczą.
Również uważam że Maaskant powinien zostać do końca sezonu.