Temat
:
[12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
225
30.10.2011, 08:04
Dariook
napisał(a):
Nieważne jak bedzie wyglądał i ile miał lat, byle by miał doświadczenie w prowadzeniu mistrzowskiej druzyny.
Louis van Gaal moze być
Na pewno do nas przyjdzie żeby za 300-400 tys. euro pie.rzyć się z półinwalidami bez ambicji
arti