Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6679
Stary 30.10.2011, 07:59
Chłopie daj spokój bo chociaż w niektórych sprawach masz rację, to się trochę zagalopowałeś w przyznawaniu omnipotencji kibicom Wisły. Taki już jest kibic, że reaguje emocjami na dobre i złe wyniki drużyny. A fakt niestety taki, ze obecny trener jakby zagubiony obecnie.
Odpowiedz cytując