|
Chłopie daj spokój bo chociaż w niektórych sprawach masz rację, to się trochę zagalopowałeś w przyznawaniu omnipotencji kibicom Wisły. Taki już jest kibic, że reaguje emocjami na dobre i złe wyniki drużyny. A fakt niestety taki, ze obecny trener jakby zagubiony obecnie.
|