Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6678
Stary 30.10.2011, 07:47
Poziom frustracji na forum osiagnal wielkosc krytyczna. Realnie obawiam sie o zdrowie fizyczne i psychiczne wiekszosci kibicow. Poziom wiedzy pilkarskiej jest tragiczny, myslicie ze wiecie wiecej od trenera? Ilu z was ogladalo ostatni mecz w PP? Nie posiadamy zawodnikow z polskim paszportem, ktorych poziom sportowy predysponowalby do gry w pierwszym skladzie! Gargula, Boguski, Czekaj i reszta zbieraniny to zalosny poziom. Do tego beznadziejny Kirm, ktory z Wisly robi sobie jakies jaja i juz dawno powinien zostac zeslany do rezerw.
Wisla gra padlnie od czasu odejscia Kasperczaka. Czy wy tego nie widzicie? Raz gramy lepiej, raz gorzej, ale wciaz nie jest to zaden poziom, ktory dawalby nadzieje na korzystny wynik sportowy. Od wielu lat forma i sposob gry Wisly zalezy bardziej od dyspozycji dnia niz przygotowania treningowego.
Skad ta ciagla regresja? W zasadzie z powodu stagnacji rozwojowej. Stadion wciaz ma mankamenty, boisk treningowych wciaz nie ma, pilkarska szkolka brzmi niczym mitologia grecka - rownie obco, nudno i fantastycznie oraz wg mnie najwazniejsze - material ludzki. Kosa, Zuraw, Szymek, Moskal, Glowacki, Blaszczykowski, Klos, Kuzba, Uche, Cantoro, Baszczynski, Alvares, Dolha, Marcelo, kogo z obecnej kadry mozna jednym tchem dodac do tej grupy z przeciagu ostatnich 2 lat? Ew. Melikson? Kto jeszcze? Kandydatur brak, kazdy wymaga sukcesow, ale jak mozna cos zdzialac z obecna kadra, ktora opiera sie na watpliwej jakosci obcokrajowcach(oprocz Melikson, Marco), beznadziejnych polakach(wylaczajac Maleckiego, Sobolewskiego) i emerytach pozbawionych ambicji. Prawie zapomnialbym o co rocznym cyklu pt. wypozyczamy i na wykup nie mamy. Kadra jest beznadziejna, klub jest beznadziejnie zarzadzany i nie potrafimy gospodarowac srodkami jaki mamy.
Czy myslicie ze jak Stan rozmawial z Kew w sprawie podpisania kontraktu to nie uwzglednil takiego czynnika jak brak motywacji i checi osiagania najwyzszych wynikow? A niestety tylko na slowo mogl liczyc, gdyz krysztalowa kula nie dysponuje o ile mi wiadomo.
Kibice Wisly sa okropni, nie szanuja siebie wzajemnie, swojego klubu i pilkarzy. Notorycznie widze wulgaryzmy, nazwe klubu, czy imiona pilkarzy z malej litery, ze juz nie wspomne o wyzywaniu wlasciciela, czy nieznajomosci nazwisk i imion wlasnych pilkarzy! Co wy w zyciu wielkiego osiagneliscie lub zrobiliscie dla Wisly ze macie czelnosc tak deprecjonowac osiagniecia innych. Ide o zaklad, ze wiekszosc z tu piszacych nawet nie ma koszulki z oficjalnego sklepu Wisly Krakow, a mecze oglada przez neta bo zal im nawet doplacic 15pln do abonamentu. Wiadomo, ze nie kazdy moze jezdzic na mecze, przeciez nikt nie oczekuje od kibica ze Szczecina przyjazdu na spotkanie. ale Wisla potrzebuje kibicow w roznej formie, nie tylko tych fanatycznych, spiewajacych podczas meczu.
Zwalnialiscie juz wszystkich trenerow - gdzie teraz jestesmy? Ktora zmiana przyniosla dobry efekt? Byc moze zadna? Sami przyczyniacie sie do ciaglej destrukcji klubu, ktory kochacie, o ktorego dobro tak chcecie dbac.
Jakas konkluzja? Moze lepiej zacznijmy walczyc o baze treningowa, stadion i pilkarzy, a pozniej gdy spelnimy podstawowe warunki godnej pracy dla trenera rozliczymy go z braku poprawy gry.
Odpowiedz cytując