wolfy napisał(a):

Oglądałeś ostatnio jakiś mecz Wisły? Widziałeś, jakie umiejętności i zaangażowanie prezentują Kirm, Garguła czy Boguski? Bo ja nie wiem, jak można tak oszukiwać samego siebie...
Tak, wierzcie że mamy zajebisty skład i wszystkiemu winni są trenerzy. Wierzcie w przebudzenie Garguły, w to że Rafał zechce sobie koszulkę pobrudzić a Kirm minie zwodem choćby i trzecioligowca. Piszcie takie pierdoły: reprezentant (piłkarskiego) Wy....owa Wielkiego, były ( ) reprezentant Polski, były król strzelców. Poczujecie się na chwilę lepiej.
Tylko że to nic nie da, bo wszystko weryfikuje boisko. Garguła jest chujowy nie dlatego, że nie gra na miarę oczekiwań. Nie - on się nawet do nich nie zbliża, mam masę strat i pokazuje zero zaangażowania. Ale to fajnie brzmi: były reprezentant. Tylko obawiam się, że on nie byłby gwiazdą nawet w tym Podbeskidziu, które niby miałby pojechać 5:0.
|
A ty wierz ze Maaskant sie przebudzi.
Skąd wiesz ze piłkarze są słabi? Dajmy innemu z nimi popracowac to moze wtedy przyznam ci racje.