Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6676
Stary 30.10.2011, 01:19
Im krócej Maaskant będzie w Wiśle, tym lepiej. Wyniki były zdecydowanie lepsze niż gra, ale ile można liczyć na fuksa i sędziów? Tym razem sędzia okradł nas (nieuznany gol, nawet po powtórkach nie wiem dlaczego), ale i tak został duży plus w tym sezonie. Najgorsze są jednak wypowiedzi Maaskanta, już nawet Leo Beenhakker był mniej oderwany od rzeczywistości.
Odpowiedz cytując