Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6674
Stary 30.10.2011, 00:57
ooona napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedz sam sobie na pytanie - czy kadrowo lepszy skład miało dziś Podbeskidzie? Zdecydowanie nie, a grali o klasę od nas lepiej.
Rowniez odpowiedz na to pytanie czy poprzedni trenerzy nie mieli takiego "dnia", Skorza, Kasperczak... wszyscy praktycznie mieli taki mecz z ktorego nie bylismy zadowoleni z zaangazowania. Moje zdanie jest takie ze wieksza wina w tym pilkarzy niz trenera

Dajmy choc raz szanse trenerowi na wyjscie z dołka i przeekonac czy da rade. Dodatkowym argumentem jest przykład Skorzy w Legii, teraz niezle ich ustawił (co prawda ma rowniez niezlych pilkarzy) a mial byc zwolniony. Choc z drugiej strony Probierzowi w Jagielloni nie udało sie. Generalnie chodzi o to zebysmy w Wisle dali choc raz wiekszy kredyt zaufania, i tak naprawde to chodzi o transfery.

Ps. Sama gra Wisły mi ostatnio nie podoba...
Ostatnio edytowane przez Bartii : 30.10.2011 o godz. 01:00.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując