Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6673
Stary 30.10.2011, 00:55
Bartii napisał(a):Wyświetl post
Moje zdanie jest inne - nie mamy składu.. przedewszystkim obrona do wymiany, kirm out, a maaskanta mimo wszystko zostawic, nie widze nikogo na jego miejsce. Nie zapominajmy ze gramy bez pieciu podstawowych graczy i brakuje nam takiego gracza ktory by podciagnał ten zespół.. Powiedzcie lepiej, czy majac aktualna sytuacje kadrową wystawilibyscie inny skład?
Odpowiedz sam sobie na pytanie - czy kadrowo lepszy skład miało dziś Podbeskidzie? Zdecydowanie nie, a grali o klasę od nas lepiej.
Odpowiedz cytując