Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6671
Stary 30.10.2011, 00:38
Tak jak polska piłka nie ma młodych zawodników którzy mogą coś za kilka lat osiągnąć w piłce, tak nie ma w niej trenerów.

Nie czarujmy się, ten kto jest młody i zdolny we własnym kraju nie przyjedzie do Polski. My możemy osiągnąc coś tylko z trenerem Polskim, bo dla niego Wisła to będzie coś wielkiego i ważnego. Tymczasem dla obcokrajowca my zawsze będziemy 3 światem.
Jestem przekonany że taki Jaliens + Lamey jak tu przychodzili to myśleli że tu grają amatorzy na jakiś małych , lokalnych 10 000 stadionach.
Nie był ważny poziom sportowy, ale odpowiednia kasa + ładne miasto żeby było gdzie wypoczywać. Bo oni tu przyjeżdzają na wakacje, odpoczynek a nie na wielkie, ambitne granie.
I Basałaj może mówić co chce że dla niego liczy się to aby zawodnicy mieli ambicje i chcieli odchodzić do większych klubólw, ale rację miał kiedyś Piechniczek mówiąc że Holendrzy traktują Polskę, Wisłę jako 3 świat. Myślą że tutaj na stojąco wygra się wszystkie mecze w sezonie.
Tymczasem okazało się że tutaj trzeba biegać i trenować.

Najbardziej w tym wszystkim żal Cupiała, bo on wykłada pieniądze i znów został oszukany. Valx , Basałaj, Maaskant skasują niezłą kasę i odejdą a długi w stosunku do Tele-foniki zostaną.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując