Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6668
Stary 30.10.2011, 00:19
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
najlepsze jest to, że gdyby był Melikson, to bylibyśmy liderem i byście tak nie beczeli
Sam nie wierzysz w to co piszesz.
Melikson nie wybije piłki za Jaliensa, poza tym drużyny, których gra opiera się na 1 zawodniku kończą przeważnie źle.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując