JrQ- napisał(a):

|
najlepsze jest to, że gdyby był Melikson, to bylibyśmy liderem i byście tak nie beczeli
|
Sam nie wierzysz w to co piszesz.
Melikson nie wybije piłki za Jaliensa, poza tym drużyny, których gra opiera się na 1 zawodniku kończą przeważnie źle.