Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 30.10.2011, 00:03
Spodziewam sie ze przerobimy ten sam film co Legia rok temu.Skandaliczna liczba porażek, piłkarskie dno i jakimś cudem 3 miejsce

Zeby beniaminek wygrywał na Wiśle, do czego to doszło.

p.s. Patejuk wygląda 10 razy lepiej niż Kirm, a nie tak dawno grał w okręgówce.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując