|
Spodziewam sie ze przerobimy ten sam film co Legia rok temu.Skandaliczna liczba porażek, piłkarskie dno i jakimś cudem 3 miejsce
Zeby beniaminek wygrywał na Wiśle, do czego to doszło.
p.s. Patejuk wygląda 10 razy lepiej niż Kirm, a nie tak dawno grał w okręgówce.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|