Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 29.10.2011, 23:50
Niestety, po raz kolejny obnażane jest to, ze nie umiemy grać atakiem pozycyjnym i jako zespół który ma inicjatywę, jak był Melikson to jakoś się udawało, bo zagrał jakąś klepkę kogoś przeszedł i była sytuacja. A dzisiaj, bramkarz do Jaliensa, Jaliens do Chavieza, Chavez do Wilka, Wilk do Jaliens, Jaliens do Guły, Guła do Kirma, Kirm do Lameya a to wszytko w okolicach własnej połowy. Tak się nie da strzelic bramki nawet Podbeskidziu.
Odpowiedz cytując