Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka 1906
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
6654
29.10.2011, 23:31
irman
napisał(a):
Owszem graliśmy i to nawet kilka meczów z rzędu.
Poproszę więc dla przykładu konkretne mecze. Dziękuję
Agnieszka 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnieszka 1906
Znajdź inne posty napisane przez Agnieszka 1906